Послуги особистої охорони (тілоохоронець)
Кваліфіковані співробітники служби особистої охорони організовують безпеку особи, що охороняється або групи людей. Послуги з особистої охорони, є одним з видів оперативного забезпечення, об`єктом якого є як правило публічні, заможні або політично важливі фігури при виникненні небезпек в цілому: від крадіжки, нападу, викрадення, вбивства, переслідування, домагання, втрата конфіденційної інформації, погроз або інших кримінальних злочинів.

Особиста охорона забезпечує фізичний захист керівників компаній, ключових менеджерів і приватних осіб, членів їх сімей. Цей вид охорони забезпечує один з найвищих ступенів особистої безпеки. Особа, яку охороняють, може обрати спосіб охорони в залежності від специфіки своєї діяльності.

Найпоширенішими видами особистої охорони є:
  • Особистий охоронець (схема 2 + 1). Виділяється три охоронця за схемою: два працюють, один - в резерві.
  • Особистий охоронець (схема 1 + 1). Виділяються два охоронці: один - прикріплений, другий на супровід.
  • Особистий охоронець (схема 1 + група охоронців). Виділяється прикріплений охоронець. Мобільна група приєднується при зростанні загрози.
  • Охоронець-водій.
  • Охоронець для дітей.
  • Бізнес - супровід. Виділяється 3-4 охоронця. Мобільна група приєднується при зростанні загрози.
Роль охоронця залежить від декількох факторів:
По-перше, вона залежить від ролі даного охоронця в тісному командному захисту. Охоронець може бути водієм-охоронцем - супроводжувати клієнта, або частиною допоміжної одиниці, яка забезпечує охорону. Це може бути виявлення саморобних вибухових пристроїв, виявлення електронних пристроїв стеження, відеокамер, багатостороннього моніторингу вулиці на наявність снайперів, попереднього огляду об'єктів, перевірки людей з оточення, які матимуть контакт з клієнтом.

По-друге, роль охоронця залежить від рівня ризику, який становить небезпеку для клієнта. При охороні клієнта з високим ризиком політичного вбивства, охоронець буде концентруватися на особливих аспектах безпеки (наприклад, перевірка автомобілів на вибухові пристрої або спостереження за потенційними снайперами тощо). При супроводі знаменитостей, яку можуть переслідувати агресивні фанати, бульварні журналісти і папараці, робота охоронця полягатиме у створенні безперешкодного проходу через натовп, перегородити шлях для можливої загрози на відстані. Також існує окрема спеціалізація з особистої охорони дітей високопоставлених осіб, а саме захист їх від викрадення, вбивства тощо.