ПП „Комплекс Безпеки „Лідер”Наша Місія
Професійний захист доступний кожному. Ви створюєте затишний простір, ми його робимо безпечним

Наша задача
Ми забезпечимо охорону Вашого майна у Вашу відсутність.

Наші цінності
  • Довіра
  • Якість
  • Команда
  • Оперативність
  • Профессіоналізм
  • Ініціативність
  • Відповідальність
Ми довгострокові партнери !
До кожного клієнта - індивідуальний підхід. 
Враховуємо Ваші побажання. 


ПП „Комплекс Безпеки „Лідер”  діє на підставі ліцензії МВС України (серія АВ № 507552)  та має право надання послуг з охорони колективної,  приватної та державної власності, надання послуг щодо майнової та особистої охорони об’єктів  на всій території України.

Більше восьми років ПП „Комплекс Безпеки „Лідер”   надає послуги в сфері забезпечення комплексною безпекою бізнесу,  які поєднують в собі послуги фізичної охорони, послуги фінансово – економічної безпеки та новітні технології з використанням сучасної техніки на підприємствах. За цей час ми встигли  зарекомендувати себе як надійна та кваліфікована компанія. 

При наданні охоронних послуг  ПП „Комплекс Безпеки „Лідер”  повністю бере на себе забезпечення охоронників уніформою та взуттям, технічними засобами зв'язку, засобами захисту, пневматичною та травматичною зброєю, газовими балонами, відповідає за  навчання та контроль роботи охоронників.

Доставка охоронників до місця виконання ними службових обов'язків  проводиться  транспортом ПП  „Комплекс Безпеки „Лідер”   

Наявність регіональних відділень а також значна чисельність особового складу, дає змогу розробляти систему оновлення особового складу на об’єктах що охороняються, тобто проводити планову та позапланову (по бажанню замовника") ротацію охоронників кожних 2-3 місяці.

Контроль за роботою охорони на Вашому підприємстві можливо здійснювати системою віддаленого відеонагляду (диспетчер відеопульта), Групами контролю регіональних відділень, Начальником відділу охорони та відділом безпеки  „Комплекс Безпеки „Лідер”, які повністю забезпечені технічними засобами та транспортом.

Кожного дня начальник зміни охорони подає керівництву об’єкта  разом із актами затримань рапорт, в якому відображається робота охорони та фіксуються всі порушення на об’єкті, що охороняється.

В кінці робочого місяця Начальник відділу охорони подає керівнику підприємства, або уповноваженій особі звіт, в якому відображається робота зміни та фіксуються всі порушення на об'єкті, що охороняється.